Rodinná firma

Jsme rodinnou firmou, ve které tradici výroby kvalitních obrouček do korekčních (a později také slunečních) brýlí pěstují již dvě generace. Naší filozofií vždy bylo dodávání ověřeného výrobku pro optické dílny. Pokud budete ve své práci využívat naše obroučky, můžete si být jisti, že si Zákaznici vyberou model, který jim bude ideálně sedět a budou z něho mít dlouho radost.

Až 35 let zkušeností

Jako firma existujeme od roku 1981, ale naše rodina se zabývá výrobou brýlových obrouček už od roku 1961, tedy více než padesát let. Své znalosti o brýlích si předáváme z generace na generaci a doplňujeme je o využití moderních technologií.

Stovky modelů

DekOptica znamená výběr z více než 250 brýlových obrouček. V současné době v naší výrobě využíváme technologii frézování z desek a vstřikování plastů.

Sluneční brýle

Svou nabídku jsme také rozšířili o sluneční brýle s polarizačními skly, do kterých je možné snadno umístiti korekční skla.

Odolné a osvědčené materiály

Pro výrobu používáme pouze odolné materiály, které jsme sami vyzkoušeli. Díky tomu si můžeme být jisti, že Vám poskytujeme výrobek nejvyšší kvality. Vstřikované obroučky vyrábíme z acetátových vláken, která jsou hypoalergenní a příjemná na dotek. Frézované obroučky jsou vytvářeny z nejmodernějších materiálů, podle světových trendů.

Neváhejte se seznámit s naší kolekcí brýlových obrouček.

Naše firma v číslech

let zkušeností

dostupných vstřikovaných obrouček

dostupných frézovaných obrouček